Consultation for SlovakiaConsultation for Slovakia, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Slovakia; Türkiye’ de bulunan Slovakya Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Slovakya vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Slovakya temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Slovakya Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Slovakya Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Slovakya temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Slovakya seyahatin de bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Slovakya vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Slovakia web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Slovakia web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Slovakia web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for Slovakia‘ a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

 

Consultation for Slovakia